هتل 5 ستاره برای گربه ها

صفحه اصلی/گربه/هتل 5 ستاره برای گربه ها

هتل 5 ستاره برای گربه ها

توسط |دسامبر 3rd, 2019|گربه دسته بندی ها|بدون ديدگاه

گربه ها موجوداتی بسیار دوست داشتنی هستند که امروزه ردپای حضور ان ها در خانواده ها در سرتاسر جهان پر رنگ تر از همیشه شده است. این حیوانات اهلی که از خاندانی بسیار نااهلی و خشن هستند توانسته اند قلمروی حکومت خود را از جنگل ها به داخل خانه های انسان ها بیاورند اما در هر حال این گربه سانان هستند که فرمانروایی میکنندJ

گربه ها طی تحقیقات صورت گرفته موجودات بسیار باهوشی هستند که میتوانند سریعا با انسان ها ارتباط برقرار کنند و زنده بمانند. این حیوانات به دلیل برخورداری از صورتی که بسیار شبیه به صورت نوزاد انسان است توانسته اند از محبوبیت بالایی بین انسان ها بهره مند شوند.

صورتی گرد و کوچک، چشمانی درشت و فریبنده همراه با شیطنت ها و بازیگوشی های منحصر به فرد خود دلفریبی کودکان را به یاد می اورد. این حیوانات خانگی در نژادهای مختلفی موجود هستند که در مقاله ای با همین عنوان در سایت پتچی میتوانید در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هتل 5 ستاره برای گربه ها (1)

اما نگهداری از هر موجود زنده ای مسئولیت ها و دردسرهای خاص خودش را دارد و گربه ها را میتوان در راس این مساله قرار دارد. گربه ها اغلب به عنوان حیوانات خانگی بسیار ملوس شناخته میشوند و این یعنی مسئولیت زیاد و محبت فراوان!!

از وعده های غذایی مناسب تا فضای کافی برای رشد و بازیگوشی این حیوان گرفته تا میزان محبتی که به او و سایر اعضای خانواده میکنید. اما با این وجود نمیتوان همه ی گربه ها را با ماشین این طرف و ان طرف برد. پس اگر میخواهید به مسافرت بروید باید چه کنید؟

آیا شما هم گربه ی ملوس خود را نمیتوانید به سفر ببرید؟ دلتان میخواهد چند ساعت در روز را بدون گربه تان به سر ببرید؟ از کسانی که از گربه ها در خانه شان نگهداری میکنند راضی نیستید؟ نطرتان راجع به یک هتل 5 ستاره برای گربه ها چیست؟

تعجب نکنید! واقعا هتلی 5 ستاره برای نگهداری از گربه ها وجود دارد. متاسفانه این هتل در کشور کوالالامپور قرار دارد و برای نگهداری از گربه تان باید به ان کشور سفر کنید. با این حال جالب است تا در این باره کمی اطلاعات داشته باشید شاید به کوالالامپور سفر کردید.

هتل 5 ستاره ی کت زونیا که در منطقه ی دامان سارا قرار دارد برای نگهداری از گربه ها از 3 ساعت تا یک سال برنامه دارد. این هتل در اتاق هایی با درجه های مختلف قرار دارد که بالاترین درجه ی ان VVIP است که دارای یک زمین بازی کوچک، کنترل دمای 24 ساعته و سه تخت برای خانواده گربه است. در این اتاق روزانه سه وعده ی غذایی سرو میشود.

هتل 5 ستاره برای گربه ها (2)

این هتل با 35 اتاق مخصوص گربه ها کار خود را اغاز کرده است. بسیاری از افراد گربه های خود را به مدت یکسال در این هتل میگذارند تا بتوانند به سفرهای خود برسند. کارکنان این هتل هر روز گربه ها را تمیز میکنند، موهایشان را شانه میزنند، ناخن هایشان را میگیرند و سه وعده غذا در اختیار ان ها قرار میدهند.

این هتل به دوربین های مداربسته مجهز است که صاحبان گربه ها میتوانند به صورت 24 ساعته از وضعیت گربه ی خود مطلع باشند.

همانطور که گفتیم این هتل دارای رتبه بندی برای اتاق ها است. پایین ترین قیمت برای اقامت در این هتل 5 ستاره گربه ای هر شب 37.5 دلار است.

بله این هتل 5 ستاره برای هر گربه ای میتواند بهشت گربه ای باشد اما اگر بتوان با گربه به کوالالامپور سفر کرد پس میتوان به جاهای دیگر نیز سفر کرد و نیازی به هتل 5 ستاره نیست. با این حال باز هم اگر میخواهید گربه تان را کمی از خود دور کنید یا به کارهایتان برسید میتوانید از کسانی که در این زمینه خبره هستند و فعالیت میکنند کمک بگیرید و بدون این که نگران گربه تان باشید به سفر بروید و یا فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

ثبت ديدگاه