حیوان خانگی

صفحه اصلی/سگ, گربه/حیوان خانگی

حیوان خانگی

حیوانات خانگی موجوداتی بسیار دوست داشتنی هستن که می تونیم با محبت به اونها نوع جدیدی از عواطف و احساسات رو تجربه کنیم. سرپرستی از موجودات مهربان و وابستگی به اونا می تونه آرامش فکری خوبی رو برای شما ایجاد کنه. اما این نکته رو هم باید در نظر داشته باشین که نگهداری از یک حیوان خانگی دارای شرایط و اصول اساسی است، زیرا هم‌زیستی با این حیوانات در صورت عدم رعایت نکات کلیدی هم برای شما و هم برای این موجودات دوست داشتنی، می تونه خطر آفرین باشه!

حیوان خانگی

همونطور که می‌دونین در اصطلاح به کلیه حیواناتی که به عنوان همدم انسان در منزل نگهداری میشن، حیوانات خانگی گفته میشه. این تعریف گستره، میتونه شامل گونه‌های زیادی از موجودات میشه که خودشون به دو مجموعه کلی از حیوانات خانگی متداول مانند: پرندگان زینتی، سگ ،گربه و… یا حیوانات خانگی غیر متداول مانند: ایگوانا، انواع مار، خرگوش، میمون و… را تقسیم میشه.

حیوان خانگی

بدون شک با گذشتن مدت زمان کوتاهی از حضور داشتن این حیوانات در کنار خانواده شما، صمیمت و محبتی ایجاد خواهد شد که ممکنه از اون به بعد این حیوانات رو بعنوان یکی از اعضای خانواده خودتون به حساب بیارین! تازه باید این موضوع رو هم در نظر داشته باشین که این حیوانات خانگی می تونن دوستان بسیار خوبی برای فرزندان شما هم باشن و با سپردن این حیوانات به کودکان خودتون می‌تونین بسیاری از نکات و آموزش های لازمه رو برای اجتماعی شدن اونا پاسخ بدین…

محصولات مرتبط

اسنک سگ برند پادووان Padovan با طعم مرغ و استخوان کلسیم دار

اسنک سگ برند Padovan با طعم مرغ و استخوان کلسیم دار

یونجه تیموتی جوندگان برند جیم بی Gimbi

یونجه تیموتی جوندگان برند Gimbi

خاک گربه با اسانس پودر بچه برند ak

خاک گربه با اسانس پودر بچه برند ak

توسط |فوریه 15th, 2018|سگ, گربه|3 نظرات

3 ديدگاه

 1. ميد عسكريان می 9, 2018 در 4:51 ق.ظ - پاسخ دادن

  لطفاء سطح ا

  گاهى مردم را در مورد حيوانات بالا ببريد

 2. ميد عسكريان می 9, 2018 در 4:47 ق.ظ - پاسخ دادن

  درودبر شما متشكرم از زحمات شما

 3. اتنا خانلری آوریل 12, 2018 در 12:29 ق.ظ - پاسخ دادن

  کارتون درسته عالی من به جز گربه بقیه حیوونارو دوس دارم

ثبت ديدگاه