آموزش فرمان به سگ – آموزش ویدیویی کامل

صفحه اصلی/سگ/آموزش فرمان به سگ – آموزش ویدیویی کامل

آموزش فرمان به سگ – آموزش ویدیویی کامل

توسط |دسامبر 6th, 2017|سگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

اهمیت آموزش فرمان به سگ شاید باید به این نکته توجه کنید که خیلی وقت‌ها هست که ما میخوایم سگ‌مون یه کار خاصی رو انجام بده؛ مثلا بخوابه، بشینه یا بره یه چیزی رو بیاره. خب کاملا واضحه که اینجا مسئله فرمان به سگ مطرح میشه و احتمالا خیلی از ماها هنوز نمی دونیم که چطور باید به سگ‌مون فرمان بدیم تا یه کار مشخص رو کاملا صحیح انجام بده!

به همین دلیل هم نیاز هست تا شما یه سری علوم رو برای آموزش فرمان به سگ بلد باشین که اصلا هم سخت نیست؛ پس نگران نباشید…

حالا اجازه بدید چند تا فرمان به سگ رو با هم مرور کنیم.

۱) آموزش فرمان بشین به سگ:

۲) آموزش فرمان بمون به سگ:

۳) آموزش فرمان بشین، بخواب، بیا به سگ:

۴) آموزش دستشویی کردن به سگ، هر جایی دستشویی نکن!

 

خب باید برای اینکه توله سگی که تربیت می کنید کاملا اجتماعی و مهربون باشه. و چه بهتره که این مورد رو قبل از اینکه سگ کاملا بالغ شده باشه انجام بدین. پس قطعا باید برای اینکه سگی با خصوصیات اجتماعی داشته باشین، تربیتش رو از سنین تولگی سگ انجام بدین.
آموزش فرمان به سگ
تربیت توله سگ ها ممکنه برای شروع تا حدی خسته کننده و آزار دهنده باشه و این مطلب زمانی سخت تر میشه که سگ اولی باشه که شما قصد تربیت کردنش رو دارید. تربیت سگ ممکنه روند خیلی طولانی داشته باشه ولی اگر باهم مرحله به مرحله پیش بریم می بینید که کار چندان سختی هم نیستش.برای آموزش سگ خودتون میتوانه اون رو به محل های آموزشی ببرید تا افراد ماهر و متخصص اون ها را تربیک کنند و یا موارد لازم را از اینگونه افراد دریافت کنید تا کمترین آسیب و اذیت را این موجودات ببینند.

فرمان به سگ/Dog training/

سگ ها دارای رفتارهایی هیتند که در ذات اون ها است برای همین تعلیم سگ ها به شکلی صحیح از اهمیت بسیار بالای برخوردار است.خیلی خوبه که سگ تون موارد اولیه رو یاد بگیرندبعد از اون می توانید آموزش هایی را با سطح بالاتری به اون ها یاد بدید. یه سری فعالیت های فیزیکی سگ تون رو فعال، متناسب و با انگیزه نگه می داره و علاوه براین، رابطه بین شما با این موجودات دوست داشتنی رو از هر نظر بهتر.

5)آموزش فرمان بخواب به سگ:

6)آموزش فرمان بمان به سگ:

و اما نکته آخر در خصوص آموزش فرمان به سگ

یادتون باشه که آموزش یه روند مداومه و نیاز به صبر دارد.پس هیچ وقت کارتون کاملا تموم نمی شه.نکته مهمی که باید در نظر بگیرید اینه که باید دائما روی آموزش ها و تربیت سگ خود کار کنید و وقت بذارید برای مثال کسایی که توی بچگی زبانی رو یاد میگیرن اما دیگه اون زبان رو صحبت نمی کنن، ممکنه بیشترش رو وقتی بزرگ بشن فراموش کنن.

محصولات مرتبط

اسپری استاپ سگ و گربه

اسپری استاپ سگ و گربه

بند قلاده سگ برند فرپلاست Ferplast

بند قلاده سگ برند فرپلاست Ferplast

تشویقی سگ برند نوبی Nobby با طعم شیر

تشویقی سگ برند نوبی Nobby با طعم شیر

ثبت ديدگاه