نژاد سگ ها

صفحه اصلی/سگ/نژاد سگ ها

نژاد سگ ها

توسط |ژانویه 11th, 2018|سگ دسته بندی ها|بدون ديدگاه

خیلی از ما دوست داریم یه حیوان خانگی رو در کنار خودمون داشته باشیم و احتمالا از بین همه حیوانات خانگی نظرمون بیشتر روی سگ هست. یکی از مشکلاتی که همیشه باعث تردید ما درباره خرید سگ شده، عدم شناخته کافی ما از نژاد سگ ها هست. سگ ها نژادهای خیلی زیادی دارن که هر کدوم از این نژادها متعلق به یک منطقه جغرافیایی خاص هستن که دقیقا همین موضوع باعث تفاوت اونها در ظاهر، جثه و هیکل، خصوصیات اخلاقی، نوع غذا و… میشه.

نژاد سگ ها

هموطنور که گفتیم تنوع در نوع نژاد سگ خیلی خیلی زیاده اما بطور کلی معروف ترین نژادهای سگ رو میشه به دسته بندی زیر تقسیم کرد:

نژادهای معروف سگ ها

معرفی انواع نژاد سگ ها/dog-breeds/

انتخاب یک نژاد خالص، بهترین راه برای آگاهی از ویژگی های ظاهری و شخصیتی سگتونه ، با این حال، این موضوع تضمینی نیست. حتی بین گونه های مختلف سگ هم واکنش های مختلفی نسبت به محیط اطراف وجود داره. این تفاوت ها به تجربه هاش در سال های اول زندگی و میزان آموزشش به عنوان یه حیوون خونگی و البته ژنتیکش، مربوطه. در نتیجه، تمایلات و ویژگی های شخصیتی سگتون دقیقا مثل شما منحصربه فرده و اگه این موضوع رو بپذیرین، از بودن در کنار هم لذت می برین.دانستن ویژگی های نژاد سگ ها می تواند بسیار اهمیت داشته باشد تا بتوانید ارتباط بهتری را با آن ها برقرار کنید که شامل آموزش و تربیت سگ ها و نوع تغذیه مناسب آن ها می شود.

البته چندتا نژاد دیگه هم از سگ‌ها وجود داره که علی الحساب شناختن همین معروف‌هاشون کفایت میکنه. نکته دیگه هم اینکه باز هم هر کدوم از این سگ‌ها انواع مختفی دارند که همین موضوع میتونه روی ویژگی های کلی و ظاهرشون یه تفاوت جزئی داشته باشه؛ مثلا سگ تریر خودش به اسکای تریر، یورکشایر تریر، فاکس تریر و بول تریر تقسیم بندی میشه.

محصولات مرتبط

غذای خشک سگ برند رویال کنین Royal Canin مخصوص سگ بالغ نژاد تریر بالغ

غذای خشک سگ مخصوص سگ بالغ نژاد تریر بالغ

غذای خشک سگ برند رویال کنین Royal Canin مخصوص سگ های سایز خیلی کوچک بالغ

غذای خشک مخصوص سگ های سایز خیلی کوچک بالغ

غذای نرم سگ برند بوش Bosch با طعم گوزن تازه و سیب زمینی مخصوص سگ های بالغ نژاد کوچک

غذای نرم مخصوص سگ های بالغ نژاد کوچک

محصولات مرتبط

غذای خشک مخصوص سگ های بالغ نژاد شیتزو

غذای خشک مخصوص سگ های بالغ نژاد شیتزو

اسنک سگ برند بوش

اسنک سگ برند بوش

اسباب بازی سگ برند Duvo از جنس لاتکس صدا دار

اسباب بازی سگ لاتکس صدا دار

ثبت ديدگاه